Vitaj na lovector

Lovector je slovenská značka, ktorá sa venuje maľovaniu vo vektorovej grafike. U nás v lovector.sk vieme vytvoriť vďaka grafickému dizajnu unikátnu maľbu z vašej fotografie. Bez ohľadu na príležitosť alebo príjemcu, personalizovaný ilustrovaný portért fotografie vás, vašej rodiny alebo domáceho maznáčika môže byť dokonalým spôsobom, ako sebe alebo svojmu blízkemu dopriať skutočne jedinečný darček. 

obraz na mieru, obraz na stenu, dekoracia do bytu, portret na mieru

Spoznaj nás

Ahojte sme Barbora a Rasťo a spolu sme založili Lovector. Chceli sme začať predávať v online a keďže máme radi pekné dizajnové produkty, rozhodli sme sa vytvoriť niečo, čo je naozaj unikátne.

Naše obrazy môžu byť skvelý darček alebo príjemná spomienka. Prečo aj spomienky? Pretože náš prvý obraz vznikol ako spomienka na psíka, ktorý odišiel do psieho neba.

Barbora
Má u nás v Lovector nastarosti komunikáciu a inováciu nových produktov. Ak si niečo objednáte, bude prvá, kto o tom bude vedieť. Okrem toho zodpovie na všetky vaše otázky od tých emailových až po tie zo sociálnych sietí.

Rasťo
Stará sa o to, aby to všetko fungovalo tak ako má! Má pod palcom celý web aj marketing. Neustále prichádza s novými nápadmi a vylepšeniami. Ostáva v pozadí kde s cíti ako ryba vo vode 😀

demo-attachment-40-Path-969

Vytvor si aj ty personalizovaný portrét

Prichystaj si obľúbenú fotografiu a môžeme tvoriť!